محل تبلیغات شما

فنر زنی لوله آب

فنر زنی لوله فاضلاب باتوجه به گذشت عمر ساختمان ها و قدیمی شدن مسیر لوله کشی ساختمان امروز یک جزء جدایی ناپذیر از زندگی شهری شده است.

استفاده از ابزار مناسب،تنظیم دور گردش درست برای فنر، اتصال صحیح فنر به دستگاه و انجام سریع و صحیح عمل خارج کردن فنر از لوله از نکاتی است که سرویس کار باید به درستی و دقیق برای انجام هرچه بهتر کار انجام دهد.

در نوشته مربوط به 

نحوه انجام لوله بازکنی در تهران برای شما توضیح دادیم که هرگز به دیگران اجازه ندهید که از دلر برای چرخاندن فنر داخل لوله فاضلاب استفاده کنند.این امر به دو دلیل اصلی خطرناک است مورد اول شما هرگز نمی توانید با استفاده از دلر دور گردش را تنظیم کنید و مورد دوم در رابطه با در رفتن سر فنر از دلر می باشد که ممکن است خطرات جانی و مالی زیادی را برای شما به همراه داشته باشد.

همچنین پیشنهاد می کنیم اگر داخل منزل فنر لوله بازکنی دارید به کمد شخص دومی و با نیرو دست این کار را انجام دهید سعی کنید به جای فشار آوردن به فنر فقط با چرخش آن را وارد مسیر فاضلاب کنید و در زمان خارج کردن فنر از چرخیدن آن جلوگیری کنید و سریع فنر را از لوله خارج کنید.

آسیب به بدنه لوله با فنر سه نظام

یکی دیگر از مواردی که ممکن است سروس کار نابلد در هنگام کار برای شما به ارمغان بیاورد آسیب رسیدن به بدنه لوله خروج آب می باشد اگر فنر در مسیر راه گیر کند و در این زمان فشار بیشتر از چرخش باشد ممکن است فنر بجای جلو رفتن داخل لوله جمع شود و در همین حین بدنه لوله فاضلاب را دچار آسیب و خراش کند .

این خراشیدگی در زمان اتمام کار که شما مسیر خروجی آب را چک می کنید مشخص نخواهد شد ولی در آینده باعث گیر کردن مو و دیگر موارد داخل شیار های به وجود آمده روی بدنه لوله می شود و مرتب برای شما گرفتگی لوله را ایجاد می کند اگر این روند ادامه پیدا کند مشکل جدی تر و منجر به سوراخ شدن لوله خواهد شد.


تاسیسات اکابن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها