محل تبلیغات شما

باز کردن لوله فاضلاب با فنر سه نظام

با اومدن دستگاه لوله بازکنی انجام کار فنر زنی لوله فاضلاب بسیار راحت تر از انجام روش دستی آن شد به همین دلیل سرعت خدمات لوله بازکنی بسیار بالا رفت و این امر هزینه ها را بسیار کاهش داد. همچنین باید بدانید استفاده از این دستگاه باعث ایجاد سر و صدا نمی شود و همینطور از ایجاد شدن خطرات مختلف جلوگیری می کند.

همانطور که در بالا هم توضیح دادیم در روش استفاده از فنرهای فولادی برای رفع گرفتگی لوله بهتر است کار با کمک انجام شود یادتان باشد اگر قرار است خودتان فنر فولادی را در دست بگیرید حتما از دستکش کار استفاده کنید خبر خوب اینکه در این زمان هزینه ای به سرویس کار پرداخت نمی کنید و قیمت فنر زنی لوله البته بدون پولی که برای خرید پرداخت کرده اید صفر خواهد بود ???? .

و اما کار با دستگاه فنرزنی سه نظام لوله مهم ترین ویژگی این دستگاه کوچک بودن آن و راحتی در حمل و نقل می باشد پس اگر در طبقه سوم یک خانه هستید و ساختمان دارای آسانسور نیست نگران هزینه حمل دستگاه تا طبقه سوم نباشید این موضوع در میان شرکت هایی که برای شستن مبل شما قرار است سه طبقه را طی کنند بسیار مرسوم است.

پس قیمت فنر زنی لوله سینک آشپزخانه در طبقه سوم و چهارم یک ساختمان در تهران با قیمت رفع گرفتگی توالت با فنر سه نظام در هر نقطه ای از تهران یک مقدار خواهد بود و مطابق با مصوبه های اتحادیه لوله بازکنی تهران حساب می شود.

طریقه فنر زدن لوله و توالت ایرانی

سر فنر های فولادی یک بخش  مخروطی دارد که دور های آن با فاصله بیشتری ازهم هستند زیرا باعث شود مواد گیر کرده داخل لوله و مو لا به لای فنر پیچیده و بیرون آورده شوند. همچنین وظیفه اصلی فنر هل دادن مواد گیر کرده داخل لوله می باشد پس کمی ارتجاعی بودن سر فنر لازم است.

ابتدای فنر وارد مسیر لوله شده و تا جایی که به گرفتگی برخورد کند می تواند بدون چرخش نیز پیش رود نکته مهم دقت کار در زمان عبور فنر از زانویی های لوله می باشد زمانی که گرفتگی احساس شد با چرخش باعث می شویم مواد به جلو هل داده شوند و یا به دور فنر پیچیده شده و خارج شوند.

برای آشنایی با فنرزنی توالت فرنگی و نحوه انجام رفع گرفتگی مسیر خروج آب توالت فرنگی می توانید مقاله های دیگر ما را بخوانید.


تاسیسات اکابن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها