محل تبلیغات شما

فرماندار تبریز گفت: با توجه به بروز خسارت ناشی از ترکیدگی لوله آب شرب، پس از تعیین میزان خسارات توسط کمیته خسارات، تأمین هزینه‌های تعمیر خانه‌های آسیب شده و اسکان ساکنان خانه‌ها تا زمان اتمام تعمیرات با شرکت آب و فاضلاب شهری است.

علیار راستگو دقایقی قبل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز، در خصوص 

ترکیدگی لوله آب منطقه خیابان حجتی – منجم با بیان اینکه ترکیدگی لوله اصلی آب شرب در منطقه موجب مشکلاتی در منطقه و خسارت به سه خانه شده است، اظهار داشت: در پی این اتفاق با توجه به اینکه خانه‌ها در کنار هم هستند، در ابتدای امر آب به یکی از خانه‌ها که خالی از سکنه بوده نفوذ کرده و  پس‌ از آن به دو خانه دیگر نفوذ و خساراتی به بار آورده است.

وی، افزود: در دو منزل دارای سکنه علاوه بر دیوار، اسباب و برخی اثاثیه خسارت‌ دیده‌اند و با توجه به شرایط پیش‌آمده، کارشناسان شرکت 

آب و فاضلاب شهری در محل حاضر شده و تأمین هزینه خسارت را متعهد شده‌اند.

فرماندار تبریز اضافه کرد: با توجه به خسارات وارده به دو منزل مسی، قرار بر این شده تا زمان تعمیرات خانه‌های آسیب دیده، ساکنان منازل در مکانی مناسب اسکان داده شوند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به بروز خسارت ناشی از ترکیدگی لوله آب شرب، پس از تعیین میزان خسارات توسط کمیته خسارات، تأمین هزینه‌های تعمیر خانه‌های آسیب دیده و اسکان موقت ساکنان این خانه‌ها تا زمان اتمام تعمیرات با شرکت 

آب و فاضلاب شهری خواهد بود.

راستگو بیان کرد: در حال حاضر 

مشکل ترکیدگی لوله آب در منطقه پس از گزارش‌های انجام شده، رفع و 

آب شرب منطقه برقرار است.


تاسیسات اکابن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها